מאמרים

טיפים לבחירת ארון אמבטיה

חברת ליאונרדו עוסקת בתחום הזכוכית, המקלחונים והסנטריה, לרבות ברזי מטבחברזי אמבטיה וכיורים.

חברתנו מציעה ללקוחותיה מגוון איכותי, מרשים ועדכני של ארונות אמבטיה במבצע, הכולל ארונות אמבטיה לפי מידה מחומרי גלם שונים ואיכותיים, ארונות אמבטיה מזכוכית או מעץ.

 

סטים של ארונות אמבטיה איכותיים

 

בחברתנו תמצאו מבחר איכותי ועשיר של ארונות אמבטיה במחירים אטרקטיביים במיוחד. בלאונרדו תוכלו לרכוש, בין היתר, את דגמי הארונות הבאים:

אוורסט – סדרת ארונות המגיעה במגוון מידות, הכוללת ארונות בעלי גוף סנדביץ’’ איכותי, חזית מגירה צבועה אפוקסי לבן מבריק, טריקה שקטה, ידית מעוצבת והכל במראה מעוצב ונקי. דגם “אוורסט” משווק על ידי ליאונרדו במגוון פרוייקטים ומוצע לקהל לקוחותיה מתוך מטרה לספק מוצר פונקציונלי ואיכותי ברמת גימור ועיצוב של נגרות פרטית.

דיימונד – סט ארונות יוקרתי ואיכותי, הכולל ארון עומד עם דלתות ומגירות בעלות טריקה שקטה, עיטורי קנטים מעוצבים ומגוון רב של צבעים ושדרוגים. הסט מוצע עם גימור מט בגווני שמנת, שחור, לבן, אפור גרפיט ואפור בהיר. הסט כולל כיור עמוק עשוי חרס סקיני וכן מראה מעוצבת התואמת במידותיה לארון.

ארון  לוגנו – עשוי מעץ סנדוויץ’’ עם חזית MDF הצבוע בצבע אפוקסי. הארון כולל מגרות ודלתות עם טריקה שקטה, פרזול איכותי, כיור חרס לבן או זכוכית ומראה מרחפת.

ארונות זכוכית לאמבטיה

 

חברתנו משווקת גם ארונות אמבטיה מזכוכית בשלל מידות, סוגים וגוונים עבור מחירים משתלמים במיוחד. מדובר בארונות בעלי חזות יוקרתית ומעוצבת וזאת בזכות הזכוכית המעוצבת והצבעונית המעניקה לארון מראה מעוצב מחד אך גם קלות ופשטות בניקיון ובתחזוקה. אלו ארונות שישמרו לאורך זמן על חזות מקורית ורעננה, ויעניקו פתרונות אחסון נוחים ויעילים למגוון מוצרים וצרכים.

 

כיצד בוחרים ארון לחדר אמבטיה?

 

בבואנו לבחור ארון אמבטיה לחדר הרחצה עלינו לבדוק מספר נקודות מעבר לשאלת הסגנון העיצובי. מגוון הארונות העשיר בשוק מאפשר לכל לקוח למצוא את ארון האמבטיה הייחודי המתאים לסגנון השולט בבית. ארון בסגנון פרובנסארון בסגנון לואי ה- 14, ארונות מודרניים בצבע אפוקסי בתנור, ארון כפרי עם בוצ’’ר וכיור מונח, ארון עם משטח כיור יצוק ועוד כהנה וכהנה עיצובים.

 

השיקולים בבחירת ארון אמבט:

 

מידות הקיימות בחדר הרחצה – אילוצי החלל מכתיבים לנו במרבית המקרים את גודל הארון. במידה ומדובר במידות קלאסיות של 60,80,100,120 או 150 ס"מ, נוכל למצוא מגוון רחב יותר של ארונות שכן מידות אלה הינן מידות אוניברסליות לארונות אמבטיה. לקוח אשר לא יוכל להציב ארון באחת מהמידות הנ"ל, ייאלץ מן הסתם לפנות לפתרונות הנגרות הפרטית, אשר ידועה כפתרון יקר יותר מאשר מציאת ארון במידה סטנדרטית. יצוין כי תמיד ניתן להתקין ארון סטנדרט במידה אשר קטנה מהחלל הקיים, כגון הצבת ארון 60 ס"מ סטנדרטי בחלל המתאים לארון של 68 ס"מ (ולא לפנות לנגר שיכין לנו ארון במידה של 68 ס"מ), אולם פתרון זה אינו ממקסם את ניצול השטח הקיים. לחילופין קיימת תמיד האפשרות להציב ארון סטנדרט בתוספת ארון שירות ובכך להתגבר על מגבלת החלל. לדוגמא בחלל של 130 ס"מ נוכל להציב ארון סטנדרט 80 ס"מ לצד ארון שירות ברוחב 40 ס"מ, ובכך נקבל חלל אחסון רב ולא נצטרך לפנות לנגרות פרטית.

מיקום מרכז הברז – במרבית המקרים נקודת מרכז הברז הופכת לשאלה קריטית במיקום הארון. אמנם קיימים פתרונות אינסטלציה מגוונים ואף קיימים ארונות עם מגרעת מתאימה בגוף הארון עבור הסיפון, אולם מרבית הלקוחות מעדיפים להיצמד לנקודת מרכז הברז הקיימת בחלל.

ארון אמבטיה תלוי או ארון עומד – שאלה זו רלבנטית בשני אספקטים. האחד האספקט העיצובי והשני הפונקציונלי. הקו המוביל בארונות האמבט המודרני הינו התקנת ארונות מרחפים, אשר מנותקים מהרצפה ומשווים לחלל מראה קליל יותר. ארון מרחף מאפשר גם נוחות בניקיון ובשמירה על גוף הארון מפני רטיבות. מצד שני, יש הטוענים כי ארון מונח מאפשר חלל אחסון גדול בזכות העובדה שגוף הארון ממשיך עד רגלי הארון.

מגירות או דלתות – בעת בחירת הארון יש לשקול את החלוקה הפונקציונאלית של הארון. במרבית המקרים, פתרון המגירה יאפשר ללקוח לפתוח את המגירה וליהנות מגישה נוחה לתכולתה בעוד שבאחרון בארון עם דלת, אנו נאלץ להתכופף פנימה אל חלל הארון כדי לקבל גישה נוחה לפנים החלל. הדבר נכון שבעתיים לחלק התחתון של הארון. עם זאת, היתרון בדלתות, הינו מגוון אפשרויות האחסון ונוחותו. בדלתות נוכל לאחסן מוצרי ניקיון וכן שמפו בצורה יציבה, להכניס מגבות מקופלות וכיוב’’.

כיור מונח או כיור אינטגרלי/משולב במשטח – מלבד שאלת העיצוב יש לתת את הדעת לאופי הכיור שישולב בארון. מגוון הכיורים המונחים הקיים בשוק הינו אינסופי ומאפשר ללקוח להניח על כל משטח שיחפוץ כיור פונקציונלי, אולם יש הטוענים כי כיור מונח פחות נוח לשימוש עבור ילדים ופחות נוח לתחזוקה שכן אינו אחיד עם מישור שאר המשטח. תשומת ליבכם כי בבואכם לבחור כיור מונח, יש לבחור ברז מתאים מבחינת הגובה.

התקשרו עוד היום לקבלת ייעוץ ותכנון ארון אמבטיה מעוצב ופונקציונלי עבורכם.

אתם מוזמנים להתעדכן מעת לעת באתר האינטרנט של ליאונרדו ובדף הפייסבוק על מכירת מגוון ארונות מתצוגה ועודפי ייבוא.

הזמנת ארון לאמבטיה במבצע

להזמנת ארון אמבטיה במבצע ולקבלת עוד מידע בנושא, בואו לאולם התצוגה שלנו ביהוד או צרו קשר עם ליאונרדו בטלפונים

1-800-650-651 ו- 03-9160591.

חזרה לרשימה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *